Wymiana i zwrot

Komfort oraz bezpieczeństwo są dla nas ważne, z tego też powodu chcielibyśmy, abyś miała je zapewnione, podczas zakupów w naszym sklepie. Mamy pełne zaufanie do naszych klientek, a przy tym rozumiemy, jak dużym problemem mogą być nieudane zakupy. Dlatego nasze produkty podlegają DARMOWYM ZWROTOM, jak i WYMIANOM.

Dołożymy wszelkich starań, aby zakupy u nas kojarzyły się tylko z przyjemnością – zarówno używania naszych produktów, jak i samego kupowania. Chcemy, abyś się nie wahała, dlatego masz dokładnie 30 dni od daty zakupu na bezpłatną wymianę lub zwrot zakupionego towaru.

Mamy do Ciebie jedną prośbę – pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć towar, zanim odeślesz go do nas. Być może ten rozmiar trafi jeszcze kiedyś do innej motocyklistki? Pamiętaj także, że zwroty oraz wymiany możemy zrobić tylko dla produktów nowych, nienoszących śladów używania.

Abyś łatwiej mogła zgłosić nam chęć wymiany lub zwrotu, musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przesłać go nam na adres widoczny poniżej. Nie trzeba podawać powodu, dla którego zdecydowałaś się na ten krok. Decyzja należy do Ciebie!

Warkotka
Czyżewskiego 29, budynek F
II piętro, "Biuro AIP", z dop. Jakub Karamara
80-336 Gdańsk

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem koniecznie dołącz wszystkie otrzymane akcesoria oraz dowód zakupu (paragon lub fakturę).


Pamiętaj, aby skorzystać ze zwrotu lub wymiany, odeślij do nas towar w wydłużonym specjalnie dla Ciebie terminie, do 30 dni od daty zakupu.

Formularz wymiany i zwrotu pobierzesz klikając w ten link.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami dotyczącymi korzystania z prawa odstąpienia od umowy.

 

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl