O warkotce

Dlaczego właśnie WARKOTKA? Bo jesteśmy pierwszym i jedynym sklepem, który skupia się wyłącznie na kobietach-motocyklistkach. To dla Ciebie powstają nasze kolekcje, dla Ciebie gromadzimy jak najwięcej akcesoriów motocyklowych, to Ty jesteś podstawą naszego działania! Jesteś dla nas najważniejsza! Zdajemy sobie sprawę, że kobiety są często traktowane jako "dodatek" do faceta na motocyklu, nie zgadzamy się z tym! Motocyklistek jest coraz więcej, macie swoje wymagania i potrzeby - w Warkotce dokładamy wszelkich starań, żeby im sprostać!

Skąd nam się to wzięło? Z doświadczenia, z obserwacji... Mając przyjemność współpracować z czołówką, jeśli chodzi o sklepy z branży motocyklowej w Polsce dostrzegliśmy, że kobiety mają duży kłopot ze znalezieniem sobie odpowiednich akcesoriów. Brakuje rozmiarów, kolorów, fasonów... Nie jest to jednak problem kobiet, a problem braku odpowiednich produktów na sklepowych półkach. Postanowiliśmy to zmienić!

Co już udało nam się zrobić? Nasz asortyment nieustannie się powiększa. Obecnie obejmuje on podstawowy asortyment, a więc: kaski, odzież skórzaną i tekstylną oraz buty, a także codzienne ubrania motocyklowe. Oferta jednak jest znacznie większa (i cały czas rośnie), nie wszystko zdążyliśmy wrzucić na stronę, ale pracujemy na 101%, żeby oferta była coraz szersza, żebyś miała jak największy wybór!

Od XXS do XXXL! Uważamy, że małe jest piękne, dlatego mamy nawet najmniejsze rozmiary, z drugiej jednak strony jesteśmy przekonani, że wspaniałego ciała nigdy za wiele. W Warkotce każda z pań znajdzie dla siebie zarówno kask, buty, jak i każdy element motocyklowej garderoby. Dysponujemy szeroką rozmiarówką, a wiele z naszych ubrań możemy przygotować "na miarę"!

Co jeszcze przed nami? Sklep będzie się nieustannie rozwijał, abyś miała pewność, że miejsce jest częścią Twojej codzienności. To przestrzeń dla Ciebie i chcemy współtworzyć ją razem z Tobą - podziel się z nami informacją odnośnie produktów, jakich poszukujesz, jakie chciałabyś móc u nas kupić, a my dołożymy wszelkich starań, aby towar pojawił się w sklepie. Służymy również pomocą w kwestii doboru odzieży i akcesoriów.

Zatem – jedziemy na zakupy!


A może już teraz chcesz się z nami podzielić jakąś informacją? Zapytać o coś? Zasugerować? Czekamy na wiadomość!

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl