Pobierz Bezpłatnie Poradnik Dla Motocyklistek!
Nasi dostawcy

Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich współpracowników. Dlatego nawiązanie kontaktów z najlepszymi dostawcami jest podstawą naszego działania. W Warkotce bronią się tylko dobre produkty ponieważ do ich oceny przystępuje najbardziej wnikliwy kontroler jakości – Ty.

Ideą naszego sklepu są otwarte horyzonty, które w sposób elastyczny, nieustannie poszerzamy. Takie podejście pozwala nam współdziałać zarówno z dużymi, renomowanymi markami, jak i z małymi, często rodzinnymi i lokalnymi dostawcami.

W myśl tej zasady postanowiliśmy być kołem zamachowym projektu o nazwie POLSKIE MARKI SKÓRZANE, który skupia wokół siebie najlepszych dostawców regionalnych, głównie zajmujących się produkcją odzieży skórzanej.

Odrzucamy w ten sposób taśmowe, seryjne wyroby, bo chcemy Cię przekonać, że wysoka jakość materiałów, w większości ręczna praca oraz unikatowe podejście do klienta (spersonalizowane produkty, ubrania na miarę) mogą przeciwstawić się rynkowym gigantom.

Z czym wiąże się nasz projekt? Przede wszystkim to jakość, jakiej nie można znaleźć w innych miejscach. Z drugiej jednak strony to z pewnością nieco dłuższe oczekiwanie na efekty. Z całego serca rekomendujemy jednak, aby uzbroić się w cierpliwość i poczekać, nawet 3 czy 4 tygodnie, na wymarzone buty czy kamizelkę. Takie, jakie tylko chcesz, dlatego, że to właśnie Twoje potrzeby są dla nas priorytetem i chcemy je realizować.


 Zapoznaj się z asortymentem oferowanym przez Polskie Marki Skórzane!

Dołącz do nas!
Zyskaj najlepsze ceny i dostęp do poradników dla motocyklistek.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl