Segment kasków szczękowych damskich już dawno przestał być nietypowy. Ten rodzaj wyposażenia motocyklistek szybko zdobył nasze serca i stał się nieodłącznym elementem polskich i zagranicznych dróg. Dlatego i w naszej ofercie nie mogło takich kasków zabraknąć.

Zyskaj przewagę z kaskiem motocyklowym szczękowym

Stacja benzynowa, postój w drodze, parking pod supermarketem. We wszystkich tych miejscach ściąganie kasku w pewnych sytuacjach może być kłopotliwe. Dlatego kask szczękowy dla kobiet to przede wszystkim wygoda. Pijesz, jesz, rozmawiasz i nie musisz za każdym razem zdejmować kasku.

§

Dlaczego to aż tak drażniące? Tego nie zrozumie facet, którego włosy są krótkie i nie przeszkadzają w jeździe. My, kobiety, musimy pamiętać o ich właściwym ułożeniu, dlatego podniesienie szczęk kasku na jeden łyk jest dla nas prawdziwym zbawieniem.

§

Wybierając produkt z szerokiej gamy kasków szczękowych damskich, tak naprawdę wybierasz przyjemność z jazdy i postoju. Spokój w najbardziej prozaicznych momentach i komfort czy to na długich trasach, czy to w miejskiej dżungli. Kaski szczękowe dla motocyklistek dają nam przewagę.

Co musi mieć kask szczękowy damski, byś czuła się w nim najlepiej?

Ale podnoszona szczęka to nie wszystko. Produkty z tej kategorii wyróżnia 5 cech charakterystycznych, które sprawiają, że każda z nas musi mieć w swojej szafie choć jeden egzemplarz.

  1. Jakość materiałów

Kaski szczękowe dla kobiet zwykle wykonuje się z wytrzymałego materiału polimerowego KPA. Dzięki temu zachowuje potrzebną elastyczność, ale i przeciwdziała przenoszeniu drgań na mózg i całe ciało. Efekt? Większa przyjemność z jazdy i mniejsze zmęczenie.

  1. Ochrona głowy

Kaski szczękowe damskie są zbudowane z kilku warstw, dzięki czemu w momencie uderzenia neutralizują siły działające na głowę. Efekt? Jeździsz bezpieczniej, a każdy wypadek nie musi skończyć się poważnymi konsekwencjami.

  1. Na upał i zimno

Kask dla motocyklistek z serii szczękowych ma za zadanie zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza w swoim wnętrzu. Efekt? Jeździsz przyjemniej i w upale, gdy temperatura jest właściwie kontrolowana, i w zimnie, gdy dodatkowa wyściółka ogrzewa Twoją głowę.

  1. Dodatkowe możliwości

Motocyklowy kask szczękowy nie ogranicza Cię w żadnym wypadku. Łatwy do otwarcia, ma miejsce na dodatkową blendę przeciwsłoneczną, jest praktyczny wraz z systemem głośnomówiącym. Efekt? Technologia i nowoczesność pozwolą Ci na łatwiejsze operowanie motocyklem i większą frajdę z jazdy.

  1. Styl

Kaski szczękowe to dbałość o stylizację dla kobiet i mężczyzn. Zależy nam na fajnym wyglądzie, który przyciągałby wzrok i pokazywał nasz charakter. Dbałość o design w tych produktach z pewnością nam to umożliwi. Efekt? Jazda będzie nie tylko sposobem poruszania się, ale i wyrażania siebie.

Jakie są nasze kaski szczękowe dla pań?

Kaski szczękowe damskie, które oferujemy, łączą w sobie każdą z tych cech. Jednocześnie są różnorodne, by dopasować się do każdej motocyklistki. Niezależnie od tego jaki styl kasku wolisz, jak jeździsz albo jaką widoczność chciałabyś mieć – możesz wybrać.

Dawać wybór to najważniejsze, co chcemy Wam zaoferować w tej i innych kategoriach. W każdym z kasków, które tu znajdziecie, dostrzeżecie bezpieczeństwo, jakość, styl, ale i indywidualizm oraz wyjątkowość. To idea, która przyświeca nam w kompletowaniu asortymentu.

Uniwersalnie łączy dwa światy – kask szczękowy dla motocyklistek

Dlaczego kaski szczękowe dla motocyklistek są tak wyjątkowe? Skąd ich popularność? Dlaczego nie można przejść obok nich obojętnie?

Zwróć uwagę na połączenie dwóch, osobnych właściwości – piękna i funkcjonalności. To one sprawiają, że kaski damskie szczękowe nie tylko pozwalają nam napić się kawy na stacji podczas postoju w trasie lub zamienić z kimś kilka zdań na ulicy bez kłopotliwego wyplątywania włosów z kasku.

Uniwersalność wszystkich produktów, które oferujemy, także tych typowo sportowych lub tych z dodatkowymi elementami, jak szeroka blenda czy przeciwsłoneczny daszek ma za zadanie odpowiadać na wszystkie Wasze potrzeby. Czy to zdaje egzamin?

Odkryj szeroką ofertę kasków szczękowych damskich

  • Dobry, wysokojakościowy materiał oraz warstwowa konstrukcja dbają o bezpieczeństwo.

  • Kształt kasku szczękowego damskiego, wygodna wyściółka i cyrkulacja powietrza odpowiadają za wygodę w czasie jazdy.

  • Podnoszone szczęki ułatwiają dostęp do świata bez konieczności zdejmowania całego sprzętu.

  • Niebanalny styl, unikatowy dla każdego z naszych produktów trafia w najróżniejsze i odległe od siebie gusta motocyklistek.

  • Szeroka oferta zadowoli każdą z Was i sprawi, że na daleką podróż i szybką rundkę po mieście wybierzecie ten sam model kasku – kask szczękowy.

Poszukuj kasków do jazdy turystycznej i przeglądaj ofertę, by znaleźć taki model, który będzie odzwierciedlał Ciebie. Jeżeli nic nie znajdziesz (a to niemożliwe), nie martw się. Zajrzyj do zakładki kaski integralne i mnóż możliwości.

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl